Psy

Mięsna karma dla alergików

Mięsna karma dla alergików

Nie ma na świecie wielbiciela psów, który nie chciałby, żeby jego ukochany przyjaciel jadł jak najlepiej. Każdy odpowiedzialny posiadacz psa zdaje sobie w końcu sprawę z tego, jak ważna jest kwestia karmienia. Porządna, pełna mięsa i odpowiednio zbilansowana dieta, to najważniejszy czynnik, który decyduje w długiej perspektywie o zdrowiu zwierzaka. Oczywiście, istotne są także inne kwestie, takie jak regularny ruch w dużej ilości, ciekawe zabawy, szkolenie i więź z ludźmi oraz socjalizacja z innymi psami i pozostałymi zwierzętami. To wszystko nie jest jednak nic warte, jeżeli pies jest osowiały i chorowity, ponieważ podaje mu się coś, co nie jest dla niego odpowiednie. Dobre rozwiązanie to Pan Mięsko karma, która posiada w składzie duże ilości wartościowego mięsa, a także dobrane profesjonalnie składniki mineralne oraz witaminy.

Wybór dla psich alergików

Karma Pan Mięsko jest polecana dla czworonogów, które na co dzień borykają się z alergiami pokarmowymi. W składzie wszystkich opcji smakowych brakuje kurczaka, który jest najczęstszą przyczyną niepokojących problemów zdrowotnych, a także ryb, które widnieją na drugim miejscu. Można tam za to znaleźć indyka, bażanta, przepiórkę czy cielęcinę, a ponadto kozinę, wołowinę i dzika.

Chociaż Pan Mięsko karma nie jest jeszcze znana szerokiemu gremium, to dzięki swojemu składowi zyskuje na popularności i jest coraz częstszym wyborem w domach, w których znajdują się psy. Wysoka energia metaboliczna, wynosząca prawie 4 tysiące kilokalorii w kilogramie sprawia, że nawet niewielki worek wystarcza na całkiem długo, a pies jest po posiłku naprawdę najedzony. Dostępne są opakowania 3, 9 oraz 20 kilogramowe, więc nadają się dla niewielkich raz, ale też dla sporej gromady wilczurów albo sporych mieszańców.

W składzie próżno szukać zapychaczy takich jak zboża

Zamiast nich znajdują się tam cenne owoce i warzywa, które nie powodują tycia ani nie mają ujemnego wpływu na perystaltykę jelit. Karma Pan Mięsko jest przy tym bardzo atrakcyjna cenowo, więc jest doskonałą alternatywą dla wszelkich karm marketowych, które niestety zazwyczaj są także bardzo słabej jakości. No i zwierzęta za nią przepadają!

Pan Mięsko karma to pyszne smaki i zdrowe dodatki, dzięki którym pies będzie syty, zadowolony i przede wszystkim w doskonałej formie. Ze względu na szeroką dostępność smaków, to dobra opcja też dla czworonożnych niejadków. Korzyści z jej stosowania są liczne i ciężko przejść obok tego obojętnie, dlatego każdy, kto nie umie obok tego przejść obojętnie, powinien sam się przekonać.