Koty

Karma mokra dla kota — dla zdrowia Twojego zwierzaka

Karma mokra dla kota — dla zdrowia Twojego zwierzaka

Zwierzęcy dietetycy są zgodni co do tego, że mokra karma dla kota to jeden z najlepszych możliwych sposobów na zdrową dietę Twojego pupila. Jest to żywienie najbliższe temu spożywanemu przez dzikich braci naszych zwierzaków. Koty domowe uwielbiają zapach, smak i konsystencję wilgotnego pokarmu, a dzięki wysokiej zawartości wody w produkcie z przyjemnością zaspokajają swoje zapotrzebowanie na nią. Karmy z naszego sklepu sprawią, że Twój mruczek będzie zdrowy i szczęśliwy, a Ty spokojny o jego formę.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

W ofercie sklepu https://lugers.pl/pol_m_Kot_Karma-dla-kota_Mokra-karma-dla-kota-329.html znajdziesz zarówno specjalistyczne diety weterynaryjne, jak i standardową, mokrą karmę dla kota bez problemów zdrowotnych. Pamiętaj, że żywienie zwierząt przewlekle chorych powinno być zawsze zmieniane po konsultacji z lekarzem weterynarii. Zatem na co zwrócić uwagę, wybierając karmę dla osobnika w dobrej kondycji fizycznej? Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę wiek zwierzaka. Dieta dla kociąt powinna posiadać większą ilość białka oraz odpowiedni stosunek wapnia i fosforu, aby maluch prawidłowo się rozwijał. Oczywiście najważniejsza jest jakość składników użytych podczas produkcji. Dobra mokra karma dla kota absolutnie nie może zawierać zbóż, cukru ani odpadów mięsnych. Pierwsze miejsca w składzie powinny należeć do mięs lub ryb i być wzbogacone o niezbędne minerały i witaminy. To wszystko, czego potrzebuje Twój pupil, by żyć w zdrowiu przez długie lata. Gdy zainwestujesz w dobrej jakości karmę dla niego, szybko zauważysz, jak kot stanie się energiczny, a jego sierść nabierze blasku i gładkości.

Przegląd karm mokrych dla kota

W asortymencie sklepu Lugers.pl znajdziesz idealną mokrą karmę dla swojego kota. Każdy produkt z oferty to dobrze zbilansowany posiłek bazujący na pełnowartościowym białku zwierzęcym. Większość opcji została wzbogacona roślinnymi ekstraktami, które są dodatkowym źródłem witamin, minerałów czy antyoksydantów, a także niezbędną dla zdrowia kotów tauryną. W ofercie posiadamy zarówno duże puszki, jak i małe saszetki oraz tacki, dzięki czemu każdy właściciel znajdzie produkt o idealnej wielkości. Większość mruczków preferuje karmy w postaci kawałków mięsa w galarecie lub sosie, ale dla osobników z problemami stomatologicznymi lub wybrednych najlepsze będą pasztety, na przykład te z serii Animonda vom Feinsten. Warto zwrócić uwagę na mokre karmy dla kota Dolina Noteci z kolekcji Superfood, które dzięki składnikom o działaniu przeciwzapalnym i antyoksydacyjnym uzyskały nagrodę Sfinksy 2021.